Čistič myčky a pračky 200g | AlmaWin

Značka: Almawin
119 Kč / ks 98 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Čistič myčky a pračky AlmaWin aktivně odstraňuje nečistoty, vodní kámen a mastnotu zevnitř myčky a pračky. Ničí živnou půdu pro choroboplodné zárodky a zajišťuje hygienickou svěžest. Je veganský a má ekocertifikaci Ecogarantie.

Ecocert_vegan_logo_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidelné čištění a odstraňování vodního kamene zvyšuje životnost Vašich vysoce kvalitních zařízení. Čistič myčky a pračky AlmaWin aktivně odstraňuje nečistoty, vodní kámen a mastnotu zevnitř myčky a pračky. Ničí živnou půdu pro choroboplodné zárodky a zajišťuje hygienickou svěžest. Čistič myčky a pračky AlmaWin je veganský a má ekocertifikaci Ecogarantie. Splnění přísných kritérií Vám garantuje ekologicky dokonalé produkty.

  • odstraňuje vodní kámen, usazeniny a nečistoty
  • odstraňuje pachy
  • udržuje gumové a kovové části
  • čistě přírodní účinné látky

Použití:

  • Myčka: Použijte 1 sáček na jeden mycí cyklus. Vyprázdněte myčku. Naplňte čisticí přihrádku obsahem sáčku, zbývající prášek rozetřete po povrchu otevřených dvířek myčky. Zvolte a spusťte mycí program s nejvyšší teplotou.
  • Pračka: Použijte 1 sáček na jeden prací cyklus. Nasypte prostředek do hlavní přihrádky na prací prášek. Spusťte hlavní prací cyklus (alespoň 60 °C) bez pracího prostředku a prádla.

 

Princip účinku:

Aktivně odstraňuje nečistoty, vodní kámen a mastnotu. Čistič se dostane i do zvláště nepřístupných míst, jako je buben, trubky a topná tělesa. Odstraňuje pachy a pečuje o gumové a kovové části. Díky tomu předejdete poruchám a prodloužíte životnost stroje.

Použití:

Vhodné do myčky nádobí a pračky.

Tip:

Pravidelné používání pomáhá stroj chránit a udržovat v chodu, a zajišťuje energeticky úsporné máchání nebo praní.

Certifikace:

Ecogarantie Vegan AlmaWin nechala vypočítat emise CO2 tohoto produktu a 100% je kompenzovala zakoupením certifikátů ochrany klimatu pro období od 1. září 2022 do 31. srpna 2024. Výpočet pracuje s těmi emisemi, které se vyskytují ve výrobním řetězci v přímé souvislosti s produkcí a poskytováním prefabrikátů. Kromě toho byly zohledněny všechny emise související s příchozí a odchozí logistikou. Certifikáty jsou k nahlédnutí na https://klimaneutral.fokus-zukunft.com/validierung/11221/

Recyklovaný karton vyrobený z trávy obsahuje až 30 % trávy, rychle rostoucí suroviny. 100% recyklovatelné. Ingredience jsou 100% přírodní. Důsledně se vyhýbáme syntetickým vůním, barvivům a konzervačním látkám.

Složení:

<5% aniontové povrchově aktivní látky. Další složky: kyselina citronová. 100% ingrediencí je přírodního původu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz