Giilinea Elixír proti stárnutí Anti Age 30ml

1 999 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Elixir představuje naprosto jedinečné a účinné řešení pro klasické problémy spojené se stárnutím kůže, pomáhá rychle a účinně proti expresním liniím. Čistý rostlinný gel s vysokým obsahem organického Aloe Vera způsobuje intenzivní ochranu proti stárnutí. V kombinaci s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou, olejem z pšeničných klíčků, extraktu z argánie trnité a semen ibišku představuje jedinečnou volbu pro všechny typy pleti. 

logo-nuovoEccogruppo127x60

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naprosto unikátní Gíílinea Bío Elixír proti stárnutí Anti Age byl vyvinut tak, aby poskytl účinný organický produkt, který může velice úspěšně snížit známky stárnutí kůže:
Vrásky jsou způsobeny především dvěma věcmi:

1. Biologické důvody, založené na přirozeném stárnutí a oxidaci kůže
2. Mechanické příčiny, způsobené kontrakcí obličejových svalů, zodpovědných za horizontální a vertikální linie, také nazývané „expresní linie“.

Díky své kombinaci čistě přírodních, organicky ceritifikovaných ingrediencí zachovává pokožku pružnou, sametovou a kompaktní, přičemž také podporuje přirozenou obnovu buněk a dodává pleti přirozený liftingový efekt.

Aplikace:
Použijte pouze kapku elixíru, aby se dal na obličej, krk a dekolt. Elixir je také ideální pro oční ošetření, ale užívejte ho hospodárně. Lze jej také použít speciálně pro péči o vrásky na obličeji.

 

Kosmetické výrobky italsko-rakouské firmy GÍÍLINEA BÍO obsahují ručně vyrobené bio certifikované ingredience a vysoce kvalitní suroviny, které dodávají pleti dokonalou regeneraci a rovnováhu. Vysoce kvalitní oleje získané z ekologického zemědělství umožňují našim výrobkům intenzivní, ale šetrnou péči o všechny typy pleti. Oceňujeme sílu přírody, bez silikonů, parabenů, sulfátů atd. V Gíílinea Bío věříme, že příroda poskytuje nejlepší ingredience pro vyváženou péči o pleť a vlasy. Proto jsou nejen všechny ingredience z přírody, ale i všechny důležité ingredience z certifikovaného ekologického zemědělství. Věříme, že je možné poskytnout lidem nejlepší péči a zároveň být spravedlivý vůči životnímu prostředí, lidem a zvířatům. Naše výrobky jsou proto vyráběny v jižní Itálii přátelskými partnerskými společnostmi, které sdílejí naše hodnoty. Samozřejmě, Gíílinea-Bío nedělá pokusy na zvířatech.

Vienna-Milano - exkluzivní rakousko-italská certifikovaná biokosmetika té nejvyšší kvality, poskytující tu nejpřírodnější péči.

Certifikace: Ecogruppo

Složení:

Aloe Vera extrakt*, glycerin (rostlinného původu), Argánie trnitá extrakt, Sodium coccyx glutamát (rostlinného původu), Ibišek semeno extrakt and dextrin, olej z pšeničných klíčků*, hyaluroniová kyselina, sodium dehydro acetát (Sodium), sodium benzoát (Natrium benzoát), parfém (rostlinného původu)

*Produkt ekologického zemědělství

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: