Leštidlo do myčky 500ml | Sonett

Značka: Sonett
109 Kč / ks 90 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Leštidlo do myčky, jehož speciální složení ze snadno odbouratelných látek usnadňuje stékání vody z nádobí a zamezuje tak usazování vápenných skvrn na příborech, skleněném i nerezovém povrchu.Vhodný pro všechny domácí myčky v kombinaci s mycím prostředkem Sonett nebo Sonett Tabs do myčky a regenerační solí Sonett.

oekologos

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Čistě rostlinný, bez petrochemie
  • Vhodná do všech myček nádobí
  • Koncentrát, extrémně ekonomické použití
  • Vůně neutrální
  • 100% biologicky rozložitelný

 

S oplachovým prostředkem Sonett máme produkt, který v myčce nádobí dosahuje skvělých výsledků - čistě s přísadami rostlinného původu, bez jakýchkoli petrochemických látek.

Použití:

Vhodný pro všechny myčky nádobí pro domácnost v kombinaci s mycím prostředkem na nádobí Sonett nebo Sonett Tabs do myčky a regenerační solí Sonett.

Leštidlo se přidává automaticky během posledního mycího cyklu a zabraňuje vzniku vodního kamene na nádobí, příboru a sklenicích.

Důležité: Před prvním použitím leštidla Sonett musí být přihrádka na leštidlo zcela prázdná, aby nedošlo k reakci s jinými prostředky.

 

Dávkování:

Nalijte leštidlo Sonett do nádržky na leštidlo v myčce. Přihrádka na leštidlo by měla být vždy plná. Nastavení pro celkem 6 úrovní je obvykle 2–3.

 

Poznámka:

Pokud se na nádobí vytvoří pruhovaný povlak, je množství leštidla příliš vysoké. Pokud na nádobí zůstanou izolované bílé skvrny od vodního kamene, je třeba dávku leštidla zvýšit.

 

Původ a vlastnosti složek:

Ethanol, získaný kvašením škrobnatých rostlin, jako jsou brambory, a sulfátovaný ricinový olej, získaný přímou reakcí ricinového oleje s kyselinou sírovou, snižují povrchové napětí vody během posledního oplachování a tím lépe odtékají vodu z nádobí. Cukrová povrchově aktivní látka vyrobená z kokosového oleje a kukuřičného škrobu také podporuje relaxační účinek povrchu.

 

Biodegradace:

Ethanol se také přirozeně vyskytuje v malých množstvích. Pokud se dostane do odpadních vod, je rychle a 100% rozložitelný na oxid uhličitý a vodu. Při výrobě cukrových povrchově aktivních látek jsou části cukru a tuku spojeny tak, aby byla zachována vnitřní molekulární struktura. Pro mikroorganismy je proto snadné tyto povrchově aktivní látky rychle a úplně rozložit. Cukrové povrchově aktivní látky, rostlinný alkohol a síranový ricinový olej jsou podle OECD považovány za snadno biologicky rozložitelné.

 

Prohlášení o výrobku:

Síranový ricinový olej 5–15%
Rostlinný alkohol (ethanol) 5–15%
Cukrová povrchově aktivní látka 1–5%
Balzamikové přísady, z kontrolovaného ekologického pěstování / divoký sběr <1%

Voda, vířená až 100%

 

Technická specifikace:

Hustota: (20 ° C) přibližně 0,992 g / cm³
Hodnota pH: (20 ° C, 5 g / l H₂O) přibližně 6-7 

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C. Krátké poklesy teploty pod nebo nad jsou možné bez poškození výrobku.

 Držte mimo dosah dětí.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Aqua, Alcohol, Sulfated Castor Oil, Alkylpolyglucoside C8–C16 (Coco Glucoside)

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí v myčce
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz