Olivový prací gel na vlnu a hedvábí 20 L | Sonett

Značka: Sonett
2 749 Kč / ks 2 272 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Ekologický prací přípravek na vlnu, hedvábí a jemná vlákna, pro ruční praní i praní v pračce při nižších teplotách do 40°C.Kvalitní lisovaný olivový olej je v tomto produktu zpracováván na mýdlo, které má vynikající čisticí, ošetřující a následně promašťující účinky na textilie z vlny a hedvábí.

oekologos

Detailní informace

Detailní popis produktu

S čistým organickým mýdlem z olivového oleje

  • 20-40 ° C
  • Pro všechny jemné tkaniny vyrobené z přírodních vláken a směsových tkanin
  • Udržuje pružnost a měkkost textilií
  • Jemná vůně esenciálního levandulového oleje z kontrolovaného ekologického pěstování
  • 100% biologicky rozložitelný

 

Specifikace produktu:

V tomto produktu je zpracován cenný lisovaný olivový olej, který má vynikající čisticí, pečující a zvlhčující vlastnosti pro textilie vyrobené z vlny a hedvábí. Pomocí cukrové povrchově aktivní látky vzniká jemný prací prostředek na bázi mýdla, se kterým se snadno manipuluje i s tvrdou vodou a zachovává si všechny pozitivní vlastnosti mýdlového pracího prostředku. Olivový olej, řepkový olej, slunečnicový olej a esenciální levandulový olej jsou 100% ekologicky pěstovány.

 

Použití:

Pro jemné prádlo, vlnu a hedvábí do 40 ° C; v pračce a pro ruční praní. Vložte do komory na prací prostředek. Nestříkejte koncentrát pracího prostředku na suché prádlo. Citlivé látky mohou v důsledku toho změnit barvu.

 

Dávkování v pračce o hmotnosti 4,5 kg:

Rozsah tvrdosti měkký + střední: 60 ml
Rozsah tvrdosti tvrdý: 90 ml

 

1 litr olivového pracího prostředku na vlnu a hedvábí vystačí na 17 praní v rozsahu měkké a střední tvrdosti, s náplní cca 2,5 kg.

 

Doporučení:

Vložte prací prostředek Sonett do přihrádky na aviváž: 40 ml na jedno praní. Osvěžuje citlivé barvy, pomáhá lépe vypláchnout zbytky pracího prostředku a vyhlazuje vlákna.

 

Ruční praní:

15–30 ml na přibližně 5 litrů vody do tekoucí vody, poté vložte prádlo dovnitř. Míchejte jemně. Oplachovací vodu upravte na teplotu mycí vody, abyste předešli teplotním šokům.

 

Původ a vlastnosti složek:

Olivové mýdlo: Plody pocházejí ze staletých olivových hájů ve středomořské oblasti Itálie, Španělska a Řecka, z nichž se olivový olej získává v kontrolované organické kvalitě mechanickými postupy, jako je lisování a odstřeďování. Saponifikovaný hydroxidem draselným tvoří hlavní složku Sonettova olivového pracího prostředku na vlnu a hedvábí. Olivový olej je nejlepší olejovou surovinou pro jemné, zvlhčující mýdlo. Jeho vyvážené složení mastných kyselin, jeho hojivý, vyrovnávací účinek na srdce a oběh a pozoruhodný vývoj olivovníku každých 7 let ukazují zvláštní blízkost a vztah tohoto oleje k lidem.

Mýdlo řepkového / slunečnicového oleje: rostlinný olej zmýdelněný hydroxidem draselným posiluje prací sílu. Řepka, len a slunečnice jsou jedny z mála olejnin, které se v našem mírném středoevropském podnebí pěstují pro produkci oleje, rovněž v kontrolované organické kvalitě.

Ethanol: Vyroben kvašením škrobnatých rostlin, jako je kukuřice a brambory. Ethanol pomáhá udržet mýdlovou tekutinu a zároveň zlepšuje schopnost pracího prostředku rozpouštět mastnotu.

Cukrová povrchově aktivní látka: Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použitou cukrovou povrchově aktivní látku. Podíl cukrové povrchově aktivní látky je přizpůsoben obsahu mýdla v detergentu takovým způsobem, že se používá k udržení vápenatého mýdla, které se tvoří v tvrdé vodě, v suspenzi a k ​​zabránění jeho usazování na prádle.

 

Biodegradace:

Mýdlo vyrobené z rostlinných olejů má výjimečnou vlastnost, že se bezprostředně po použití kombinuje s vápnem, které je vždy přítomno v odpadní vodě, a vytváří tak vápenné mýdlo. Výsledkem je, že povrchově aktivní účinek, který útočí na vodní život, je během několika hodin neutralizován (primární degradace). Vápenné mýdlo je pak mikroorganismy 100% rozloženo na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad). Ethanol je s vodou nekonečně mísitelný a během několika hodin se znovu začlení do přírodního cyklu. Při výrobě cukrových povrchově aktivních látek se části škrobu, cukru a tuku odebírají z rostlinných surovin, ale jejich přirozená struktura je zachována v plném rozsahu. Pro mikroorganismy je tedy relativně snadné rychle a úplně rozložit tyto povrchově aktivní látky na 100%.

 

Prohlášení o výrobku:

Mýdlo z olivového oleje z kontrolovaného ekologického pěstování / biodynamického pěstování 15-30%

Cukrová povrchově aktivní látka 5–15%

Mýdlo vyrobené z řepkového / slunečnicového oleje z certifikovaného ekologického pěstování 1–5%

Rostlinný alkohol (ethanol) 1–5%

Citrát <1%

Esenciální levandulový olej z certifikovaného ekologického pěstování <1%

Balzamikové přísady z kontrolovaného ekologického pěstování / divoký sběr <1%
voda vířená na 100%

 

Technická specifikace:

Hustota: (20 ° C) přibližně 1,017 g / cm3

Hodnota pH: (20 ° C, 5 g / l H20) přibližně 8,5-9,5

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C. Při teplotách pod 10 ° C se produkt změní a trochu zpevní a zakalí, což v teple opět zmizí, v případě potřeby jemným protřepáním.

Držte mimo dosah dětí.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Aqua, draselné mýdlo *, alkylpolyglukosid C8–16 (kokosový glukosid), alkohol, citrát sodný / draselný, parfém *, linalool *

*produkt ekologického zemědělství

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické prací gely
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz