Prací gel na sportovní oblečení 750 ml | AlmaWin

Značka: Almawin
248 Kč / ks 205 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

AlmaWin prací gel pro sport a outdoor nejen dokonale vypere funkční textilie, ale také účinně odstraní nepříjemné pachy. Receptura pracího gelu je bez mýdla a neobsahuje žádné enzymy. Ideální jako cestovní prací gel. Výrobek je veganský, certifikovaný a úspěšně dermatologicky testovaný, se zaručenou šetrností vůči pokožce. Obsah balení vystačí na 16 praček.

Ecocert_vegan_logo_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

AlmaWin prací gel pro sport a outdoor nejen dokonale vypere funkční textilie, ale také účinně odstraní nepříjemné pachy. Funkce textilních membrán, jako je prodyšnost, voděvzdornost a větruodolnost, nejsou zasaženy. Receptura pracího gelu je bez mýdla a neobsahuje žádné enzymy. Je vhodný také pro koupací textilie, gymnastické a běžecké oblečení, mikrovlákno, membránové a směsové tkaniny. Ideální je rovněž jako cestovní prací gel. Výrobek je veganský, certifikovaný a úspěšně dermatologicky testovaný, se zaručenou šetrností vůči pokožce.

  • na sportovní a funkční textilie
  • pro praní při 20 °C až 40 °C
  • ochrana textilních membrán
  • odstraňuje zápach potu

Dávkování:

Dávkujte podle znečištění a tvrdosti vody dle tabulky. Doporučujeme prací program pro sportovní oblečení nebo cyklus pro jemné prádlo.

Doporučené množství:

pro zátěž 4-5 kg:

  • Tvrdost vody: měkká - lehké znečištění: 40 ml, střední znečištění: 50 ml, silné znečištění: 60 ml
  • Tvrdost vody: střední - lehké znečištění: 45 ml, střední znečištění: 55 ml, silné znečištění: 65 ml
  • Tvrdost vody: tvrdá - lehké znečištění: 60 ml, střední znečištění: 70 ml, silné znečištění: 80 ml

pro zátěž 2-3 kg: dávkovaní dle znečištění a tvrdosti vody - 15 ml

pro náplň 6-8 kg: doporučené množství v závislosti na znečištění a tvrdosti vody + 45 ml

Ruční praní: 15ml/5L

Nekombinujte s jinými detergenty nebo přísadami. Dodržujte prosím pokyny výrobce textilu pro péči. Nevhodné pro vlnu a hedvábí. 

750 ml pracího gel vystačí na 16 praček.

Obzvláště šetrné ke sportovnímu a funkčnímu oblečení i k high-tech tkaninám. Ideální také jako cestovní prací gel. Ošetřuje textilie po intenzivním používání, aby se intenzivním ošetřováním nepoškodily vlastnosti jako prodyšnost, větruodolnost a elasticita. Odstraňuje nepříjemné pachy a dodává příjemně svěží vůni levandule.

Použití:

Lze použít jak pro pračku, tak pro ruční praní.
Ošetřuje sportovní a outdoorové textilie při teplotách 20 °C až 40 °C.

Certifikace:

Vegan, ECOCERT

AlmaWin nechal vypočítat emise CO2 tohoto produktu a 100% je kompenzoval zakoupením certifikátů ochrany klimatu pro období od 1. srpna 2022 do 31. července 2024. Výpočet uvádí ty emise, které se vyskytují v předřazeném hodnotovém řetězci v přímé souvislosti s výrobou a poskytováním předvýrobků. Kromě toho byly zohledněny všechny emise související s příchozí a odchozí logistikou. Certifikáty jsou k nahlédnutí na https://klimaneutral.fokus-zukunft.com/validierung/11221/

Receptura je bez mýdla a neobsahuje žádné enzymy. Přirozená kontrola zápachu. Obal vyrobený ze 100% recyklovaného odpadního plastu, recyklovatelný. Štítek se skládá z recyklovatelných materiálů a je potištěn inkousty bez minerálních olejů. Přírodní kvalita: Bez syntetických vonných látek, barviv a konzervačních látek. Dermatologicky úspěšně testováno.

 
 
 
Složení:

>=5% <15% neiontové povrchově aktivní látky (cukrové povrchově aktivní látky), aniontové povrchově aktivní látky (sulfáty mastných alkoholů), <5% vůně (levandulový olej), linalool. Další složky: voda, ethanol, sodné soli kyseliny jantarové a kyseliny polyasparagové, kyselina citrónová, ricinoleát zinečnatý, kyselina mléčná. Může způsobit alergické reakce. 96 % ingrediencí je přírodního původu. Obsahuje linalool.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické prací gely
Hmotnost: 0.75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz