Prací prášek Sensitive na barevné prádlo 1,2 kg | Sonett

Značka: Sonett
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení

Jedinečný pracívprášek z řady Sensitiv je vhodný pro citlivou, alergickou a ekzematickou pokožku ,přičemž pere mimořádně efektivně a šetrně, již od 20 ° C barevné a jemné prádlo z bavlny, lnu, syntetických vláken a směsových tkanin. S organickým panamarindem a čistým organickým rostlinným mýdlem.

oekologos

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rady pro alergiky:

  • Rychle a zcela biologicky rozložitelný
  • Bez enzymů, bez genetického inženýrství
  • Bez petrochemie a nanotechnologií
  • Bez zápachu
  • Čistě rostlinné a minerální suroviny

Specifikace produktu:

Vysoce koncentrovaný práškový prací prostředek pro vše barevné a jemné. S organickým panamarindovým extraktem, který je známý svou účinnou schopností odstraňovat skvrny. Bez pojiv vápna z petrochemických látek, jako je kyselina polyasparagová, pouze s přírodní solí kyseliny citrónové.

Pro všechny stupně tvrdosti vody není nutné žádné zvláštní změkčovadlo.

Použití:
Pere velmi efektivně a šetrně, již od 20 ° C, barevné a jemné prádlo z bavlny, lnu, syntetických vláken a směsových tkanin.

Aplikace a dávkování:

sonett_dosierung_waschmittel_color_sensitiv_700

 

Původ a vlastnosti složek:

Prací prostředek Sonett obsahuje jako hlavní účinnou látku organické mýdlo, které se vyrábí varem s louhem z různých rostlinných olejů (bio řepkový olej, bio slunečnicový olej, bio kokosový olej a bio palmový olej). Organické mýdlo jako prací látka jedinečně kombinuje všechny vlastnosti smáčení špíny, uvolňování nečistot a přenášení nečistot, které jsou pro prací proces nezbytné.

Cukrová povrchově aktivní látka: Cukr, škrob a kokosový tuk jsou surovinami pro použitou cukrovou povrchově aktivní látku. Podporuje mýdlo v jeho schopnosti rozpouštět tuky a zajišťuje, že vápenné mýdlo, které se tvoří, a nečistoty jsou v suspenzi jemně rozptýleny, když je voda tvrdá.

Třetí účinnou látkou je organický panamarind. Z kůry jihoamerického stromu (Quillaja saponaria) se prostřednictvím vodného extraktu získává vysoce účinné a barevně chránící činidlo zabraňující tvorbě skvrn, které rozvíjí svou čisticí sílu i při nízkých teplotách. Soda se vyrábí přeměnou vápna na kuchyňskou sůl. Silikáty vznikají spojením křemenného písku a sody. Soda a křemičitany díky své zásaditosti posilují prací lázeň a podporují zejména odstraňování tukových látek.

 

Biodegradace:

Mýdlo vyrobené z rostlinných olejů má ve srovnání se všemi ostatními pracími látkami vynikající vlastnosti, které se bezprostředně po použití spojí s vápnem, které je vždy přítomno v odpadních vodách, za vzniku vápenného mýdla, a tím neutralizuje jeho účinek na živé organismy (primární degradace). Vápenné mýdlo je pak mikroorganismy 100% rozloženo na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad). Při výrobě cukrových povrchově aktivních látek se z rostlinných surovin extrahují části škrobu, cukru a tuku, ale jejich přirozená struktura je zachována v plném rozsahu. Pro mikroorganismy je tedy relativně snadné rozložit tyto povrchově aktivní látky velmi rychle a úplně na 100%. Zbývající složky pracího prostředku, soda, hydrogenuhličitan sodný, zeolit ​​a křemičitany, jsou minerální látky, které nemusí být v přírodě dále členěny. Podle OECD je mýdlo, cukrové povrchově aktivní látky a citrát snadno biologicky rozložitelné.

Zeolit ​​a citrát, sůl kyseliny citronové, váží vápno ve vodě a zabraňují usazování na strojích a textiliích. Zeolit ​​je vyroben ze snadno přístupných surovin vodního skla a hlinitanu sodného. Pomocí principu iontoměniče zachytí ionty vápníku a hořčíku, které způsobují tvrdost vody, a připraví tak měkkou vodu na praní. Citrát získaný kvašením vedlejších sladkých produktů, jako je melasa, váže vápno, zejména při nízkých teplotách.

 

Prohlášení o výrobku:

Zeolit ​​15-30%

Mýdlo vyrobené z rostlinných olejů z certifikovaného ekologického pěstování 15–30%

Na sůl d. Kyselina citronová 15-30%

Cukrové povrchově aktivní látky 5–15%

Soda 5-15%

Silikáty 1–5%

Hydrogenuhličitan sodný 1-5%

Organický panamarind z kontrolovaného ekologického pěstování <1%

Vlhkost prášku 10–15%

 

Technická specifikace:

Sypná hustota: (20 ° C) přibližně 0,8 g / cm³
Hodnota pH: (20 ° C, 5 g / l H₂O) přibližně 10-11

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

Držte mimo dosah dětí.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Zeolit, sodné mýdlo *, citrát sodný, alkylpolyglukosid C8 - C16 (kokosový glukosid), uhličitan sodný, křemičitan sodný, hydrogenuhličitan sodný, Quillaja saponaria *

*produkt ekologického zemědělství

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické prací prášky
Hmotnost: 1.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz