Prášek do myčky na 50 mytí 1,25 kg | AlmaWin

Značka: Almawin
288 Kč / ks 238 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Prášek do myčky AlmaWin má certifikace ECOCERT a Vegan Society. Obsahuje enzymy bez genetických úprav a jako koncentrát je velmi úsporný. Účinně odstraňuje odolné zbytky jídla, tuky, cukry a bílkoviny. Vhodné do všech domácích myček nádobí.

Ecocert_vegan_logo_1

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prášek do myčky AlmaWin má certifikace ECOCERT a Vegan Society. Obsahuje enzymy bez genetických úprav a jako koncentrát je velmi úsporný. Účinně odstraňuje odolné zbytky jídla, tuky, cukry a bílkoviny. Vhodné do všech domácích myček nádobí.Brilantní čistota dosažená zcela přirozeným způsobem: obejdeme se bez fosfátů, chlóru a optických zjasňovačů. Mycí prostředek AlmaWin má certifikace ECOCERT a Vegan Society. Obsahuje enzymy bez genetických úprav a jako koncentrát je velmi úsporný.

Použití:

Nalijte 25 ml do dávkovače myčky. Nastavte myčku na místní tvrdost vody, abyste dosáhli dokonalého výsledku mytí. Ujistěte se také, že máte dostatek leštidla a soli. 1,25 kg prášku do myčky AlmaWin vystačí na 50 oplachů.

Účinně odstraňuje odolné zbytky jídla, tuky, cukry a bílkoviny.

Vhodné do všech domácích myček nádobí. Prášek do myčky nádobí AlmaWin dosahuje nejlepšího účinku v kombinaci s leštidlem AlmaWin a solí na nádobí AlmaWin.

Upozornění:

  • Hliník, stříbro a dřevo nejsou vhodné do myčky nádobí.
  • Myčka musí být nastavena na místní tvrdost vody. To lze nalézt na účtu za vodu.
  • Pokud nádobí změní barvu od kávy, čaje, rajčatové nebo mrkvové šťávy, doporučujeme přidat kyslíkové bělidlo AlmaWin.

 

Certifikace:

Ecogarantie Vegan AlmaWin nechala vypočítat emise CO2 tohoto produktu a 100% je kompenzovala zakoupením certifikátů ochrany klimatu pro období od 1. září 2022 do 31. srpna 2024. Výpočet pracuje s těmi emisemi, které se vyskytují ve výrobním řetězci v přímé souvislosti s produkcí a poskytováním prefabrikátů. Kromě toho byly zohledněny všechny emise související s příchozí a odchozí logistikou. Certifikáty jsou k nahlédnutí na https://klimaneutral.fokus-zukunft.com/validierung/11221/

Recyklovaný karton vyrobený z trávy obsahuje až 30 % trávy, rychle rostoucí suroviny. 100% recyklovatelné. Ingredience jsou 100% přírodní. Důsledně se vyhýbáme syntetickým vůním, barvivům a konzervačním látkám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí v myčce
Hmotnost: 1.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz