Sonett Odstraňovač vodního kamene 1L

Akce
Značka: Sonett
129 Kč –17 %
154538 1 large
129 Kč –17 % 107 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Efektivní ekologický prostředek na odstranění vodního kamene lze efektivně použít všude tam, kde dochází k silnému kalcifikaci, na armaturách, dlaždicích, toaletách, kastrolech, kávovarech, pračkách atd.

oekologos

Detailní informace

Detailní popis produktu

S kyselinou citronovou.

  • Odstraňuje odolné usazeniny vodního kamene na armaturách, dlaždicích, umyvadlech, toaletách
  • Pro odvápnění myček nádobí, praček, kávovarů a varných konvic
  • Bez vůně, bez éterických olejů
  • 100% biologicky rozložitelný

 

Specifikace produktu:

Díky své kvalitě potravinářské přísady, omezenému zápachu a jemnému účinku na kovy a plasty je kyselina citrónová vhodnější než jiné kyseliny pro všestranné odvápnění v kuchyni a sanitární oblasti.

 

Použití:

Odstraňovač vodního kamene lze efektivně použít všude tam, kde dochází k silnému kalcifikaci, na armaturách, dlaždicích, toaletách, kastrolech, kávovarech, pračkách atd.

Pozor: kyselina citronová má účinek rozpouštění vodního kamene. Uchovávejte mimo dosah vápenatých povrchů, jako je mramor, beton, umělý kámen, vápenec atd.

Aplikace neředěná
U armatur, dlaždic, toalet - tam, kde nelze odstraňovač vodního kamene zahřívat - ho nechte několik minut působit, v závislosti na vrstvě vodního kamene, poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Aplikace ředěná
V kastrolech a pro strojní odvápnění - kde lze kyselinu ohřát a je tedy účinnější.

 

Dávkování varná konvice
Zahřejte přibližně 100 ml na 0,5 litru vody na přibližně 60 ° C, nechte působit 20 až 30 minut a dobře opláchněte.

 

Dávkování kávovar
Nalijte 200 ml odstraňovače vodního kamene a 800 ml vody do vodní nádrže kávovaru. Odvápněte podle pokynů k použití stroje. Následný běh s čistou vodou je naprosto nezbytný - dokud není voda čistá.

 

Dávkování 4,5 kg pračka
Vložte 1 litr odstraňovače vodního kamene do 60 ° C cyklu hlavního praní bez prádla. Spusťte prací cyklus a vyčistěte filtr na vlákna.

 

Dávkování do myčky
Přidejte 1 litr odstraňovače vodního kamene do hlavního mycího cyklu nejdelšího mycího cyklu (po předmytí!) - s nebo bez nádobí. Nechte program běžet až do konce.

 

Původ a vlastnosti složek:

Surovinou pro výrobu kyseliny citronové jsou vedlejší produkty z cukrovarnického průmyslu, jako je melasa. Během procesu odvápňování působí kyselina citrónová ve své obecné vlastnosti jako kyselina na vysrážený vápenec a s uvolňováním oxidu uhličitého ji znovu rozpouští.

 

Biodegradace:

Kyselina citronová je součástí rostlinného, ​​živočišného a lidského organismu, a proto je mikroorganismy přítomnými v přírodě rychle a úplně rozložena na oxid uhličitý a vodu.

 

Prohlášení o výrobku:

Kyselina citronová 15–30%
Rostlinný alkohol (ethanol) 5–15%
voda, vířená na 100%

 

Technická specifikace:

Hustota: (20 ° C) přibližně 1,073 g / cm³
Hodnota pH: (20 ° C, 5 g / l H₂O) přibližně 3–4

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

 

Varování:

Obsahuje potravinářskou kyselinu citrónovou. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud je nutná lékařská pomoc, připravte si nádobu nebo štítek. Držte mimo dosah dětí. Používejte ochranu očí. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření. Zlikvidujte obsah obal v souladu předpisy.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Aqua, kyselina citronová, alkohol

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RM Avatar autora | 15.4.2022
Nejsem spokojená s tím, že tyto výrobky, nemají český návod, ani firma není schopná mi odpovědět na dotaz. Co se týče výrobku, jsem spokojená.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení