Sonett Prostředek na čištění podlah 5 L

Značka: Sonett
1 985 Kč / ks 1 640 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

Tento ekologický prostředek na jemnou péči o Vaše podlahy je vhodný nejen pro pravidelné mytí dřevěných podlah, ale je také výborným pomocníkem pro konzervaci dřeva. Chrání voskované, olejované a lakované podlahy přírodním voskovým filmem. Vhodný na dřevo, korek, parkety, kámen, dlaždice, linoleum.  Obsažené přírodní vosky dřevo ochrání před poškozením a navíc oživí jeho barvu.

oekologosNOVEGAN

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace produktu:

Čisticí prostředek na bázi organického mýdla z olivového oleje, organického karnaubského vosku a včelího vosku - bez petrochemických rozpouštědel, lesklých látek, emulgátorů a konzervantů. Bez silikonových olejů. Zcela biologicky rozložitelný.

 

Původ a vlastnosti složek:

Včelí vosk a karnaubský vosk chrání a ošetřují všechny povrchy ze dřeva, korku, linolea, kamene atd. Tenkou vrstvou vosku. Organický karnaubský vosk se získává z listů jihoamerického karnaubského keře podobného palmě. Včelí vosk se vyrábí ve včelařství, když je med vyhozen z plástve.

Základem tohoto přípravku na čištění podlah je organické mýdlo z olivového oleje. Čistý olivový olej z certifikovaného organického pěstování se v jednoduchém procesu bez vnějšího přívodu energie zpracovává na mýdlo s hydroxidem draselným. Díky svým mírně zvlhčujícím vlastnostem podporuje mýdlo z olivového oleje obě složky vosku v jejich pečujících vlastnostech a také poskytuje vynikající čištění.

Ethanol získaný kvašením rostlinného škrobu nebo vedlejších produktů obsahujících cukr, jako je melasa, pomáhá udržovat mýdlovou tekutinu a umožňuje tak vysokou koncentraci v kapalném produktu. Esenciální cajeputový olej má kromě příjemně osvěžující vůně také účinek inhibující zárodky.

 

Použití:

Chrání voskované, olejované a lakované podlahy přírodním voskovým filmem. Vhodný na dřevo, korek, parkety, kámen, dlaždice, linoleum. Udržuje bez vytváření vrstev.

Dávkování:

Otevřené póry, olejované, neuzavřené dřevěné a kamenné podlahy: 10 ml na 5 litrů vody.

Lakované a zatavené povrchy ze dřeva, korku, linolea, dlaždic: 5 ml na 5 litrů vody.

K dávkování použijte přiloženou odměrku.

 

Tipy:

Nepoužívejte neředěný.
Před použití dobře protřepejte.
Neošetřené dřevo může ztmavnout; vyzkoušejte prosím předem na vhodném místě.
Podlahy natřené tvrdým olejem nebo voskem je nutné v pravidelných intervalech odborně znovu olejovat nebo voskovat.

 

Biodegradace:

Karnaubský vosk a včelí vosk jsou přírodní vosky, které jsou biologicky rozložitelné. Mýdlo vyrobené z organického olivového oleje, stejně jako všechna rostlinná mýdla, má ve srovnání se všemi ostatními pracími látkami speciální vlastnost, která se bezprostředně po použití spojuje s vápnem, které je vždy přítomno v odpadních vodách, za vzniku vápenného mýdla, čímž neutralizuje jeho povrch- aktivní účinek na vodní organismy (primární degradace). Vápenaté mýdlo je pak mikroorganismy rychle rozloženo na 100% na oxid uhličitý a vodu (sekundární rozklad). Během výrobního procesu cukrových povrchově aktivních látek se z rostlinných surovin extrahují části škrobu, cukru a tuku, ale jejich přirozená struktura je zachována v plném rozsahu. Pro mikroorganismy je tedy relativně snadné tyto povrchově aktivní látky zcela rozložit na 100%.

 

Prohlášení o výrobku:

Mýdlo z olivového oleje, z kontrolovaného ekologického pěstování> 30%

Včelí vosk 5-15%

Rostlinný alkohol (ethanol) 5-15%

Cukrové povrchově aktivní látky 5–15%

Karnaubský vosk, z certifikovaného ekologického pěstování 1–5%

Esenciální cajeput olej, z kontrolovaného ekologického pěstování <1%

Balzamikové přísady z kontrolovaného ekologického pěstování / divoký sběr

Voda do 100%

 

Technická specifikace:

Hustota: (20 ° C) přibližně 0,99 g / cm3

Hodnota pH: (20 ° C, 20 ml / 10 l H20) přibližně 7-8.

Skladujte bez mrazu, nejlépe mezi 10 a 25 ° C.

 Držte mimo dosah dětí.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

 

Složení (INCI):

Aqua, draselné mýdlo *, Cera Alba, denaturovaný alkohol, Alkylpolyglucoside C8-C16 (Coco Glucoside), Copernicia Cerifera *, Parfum *, Linalool *, Limonene *

*produkt ekologického zemědělství

 

Varování:

Obsahuje esenciální olej cajeput, extrakt. Může způsobit alergické reakce. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud je nutná lékařská pomoc, připravte si nádobu nebo štítek. Držte mimo dosah dětí. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / ošetření.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na podlahy
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz