Sonett Tekutý čistící písek 500ml

Akce
Značka: Sonett
109 Kč –23 %
277491 large
109 Kč –23 % 84 Kč
Skladem

Ideální pro jemné čištění na kachličky, sporáky, nerezové povrchy, smaltové nádobí, plastové povrchy atd. Díky jemnému složení zanechá čištěný povrch neporušený. Tekutý písek je založen na čistém vápenném prášku a je extrémně jemný a šetrný k použití. Směs přírodního levandulového a citrusového oleje má mírně ochranný účinek.

oekologos

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:
Pro jemné čištění nerezové oceli, smaltu, plastů, sklokeramiky, tvarovek a stříbra. 

Dávkování:

Naneste čisticí mléko přímo na čištěný povrch. Vetřete vlhkým hadříkem a poté otřete nebo opláchněte čistou vodou. Před použitím dobře protřepejte. Pevně ​​zavřete víko.

Původ a vlastnosti složek:

Uhličitan vápenatý (CaCO3) je jedním z nejběžnějších minerálů na Zemi. V tomto produktu používáme vápno, které pochází z ložisek ve Švábském Alb. Je mírně abrazivní a hlavní složkou čisticího mléka. Čisticí účinek je podpořen schopností kokosového mastného alkoholu sulfátu a cukrových tenzidů rozpouštět tuky. Síran alkoholu a kokosového oleje se získává reakcí kokosového oleje s oxidy síry; Cukrové povrchově aktivní látky vznikají kombinací kokosového tuku a druhů cukru z melasy nebo škrobu, katalyzovaných přidáním malého množství kyseliny.

Biodegradace:

Vápenný prášek je minerální povahy a nelze ji dále štěpit. Při výrobním procesu síranu kokosového mastného alkoholu a cukrových tenzidů se z rostlinných surovin extrahují části škrobu, cukru a tuku, ale jejich přirozená struktura je zachována v plném rozsahu. Pro mikroorganismy je tedy relativně snadné rozložit tyto povrchově aktivní látky velmi rychle a úplně na 100%. Cukrové povrchově aktivní látky a síran kokosového mastného alkoholu jsou podle OECD považovány za snadno biologicky rozložitelné.

Prohlášení o výrobku:

Jemně mletý uhličitan vápenatý> 50%

Rostlinný alkohol (ethanol) 1-5%

Sulfát alkoholu z kokosového tuku <1%

Cukrové povrchově aktivní látky <1%
Přírodní éterické oleje z levandule a citronové trávy, z kontrolovaného ekologického pěstování <1%
Voda do 100%.

Technická specifikace:
Hustota: (20 ° C) přibližně 1,25 g / cm3
Hodnota pH: (20 ° C, 5 g / l H20) přibližně 7-8
Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.
Držte mimo dosah dětí.

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

Složení (INCI):

Aqua, Calcium Carbonate, Alcohol denat., Sodium C12–C14 Fatty Alcohol Sulfate (Sodium Lauryl Sulfate), Alkylpolyglucoside C10–C16 (Lauryl Glucoside), Parfum*, Linalool*, Citral*

*produkt ekologického zemědělství

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: