Tablety do myčky 800 ks | Sonett

Značka: Sonett
4 114 Kč / ks 3 400 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení

Sonett tablety do myčky představují jedinečnou volbu extrémně kvalitních a zároveň ekologických tablet do myčky a navíc v ekonomickém balení za skvělou cenu. Tablety Sonett obsahují minerály a organické složky, které jsou zcela biologicky rozložitelné. Neobsahují žádné enzymy, žádná agresivní chlorovaná bělicí činidla, žádné fosfáty a žádné vonné látky.Tablety jsou jednotlivě zabaleny do fólie.

oekologos

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Určeno pro všechny typy myček nádobí pro domácnost.

Používá se pouze pro nádobí vhodné do myčky.
aplikace

Určeno pro všechny typy myček nádobí pro domácnost.

Používá se pouze pro nádobí vhodné do myčky. Není určeno pro stříbro, olovnaté křišťálové sklo a ručně malovaný porcelán.


Dávkování

Nádobí s normální úrovní zašpinění:
1 tableta na prací cyklus

Silně zašpiněné nádobí:
2 tablety na cyklus

Důležitá poznámka k zajištění dobrých výsledků mytí nádobí:

Vestavěný změkčovač vody ve vaší myčce nastavte o 8 ° dH (německé stupně) nad místní tvrdost vody.

Chcete -li to provést, přečtěte si návod k použití vaší myčky nádobí.

Informace o myčce nádobí a nastavení iontoměniče ?

Vždy mějte přihrádky na regenerační sůl a čiré máchání doplněné.

Původ a vlastnosti složek:

Hlavními účinnými látkami tablet Sonett’s pro myčky nádobí jsou uhličitan sodný, křemičitany a síranový ricinový olej. Silikáty se získávají tavením písku s uhličitanem sodným a díky své zásaditosti jsou schopné upravovat tuk na nádobí zmýdelněním, čímž se stávají rozpustnými ve vodě. Tyto silikáty způsobují bobtnání přilepených zbytků jídla, čímž je uvolňují. Uhličitan sodný vyrobený z běžné soli a vápna rozptyluje tuk na jemné kapičky, čímž podporuje schopnost silikátů rozpouštět tuky. Přidáním malého množství sulfátovaného ricinového oleje se sníží povrchové napětí vody, což způsobí, že nečistoty budou vodou snadněji smáčeny. Sulfátovaný ricinový olej, nazývaný také krůtě červený olej, se získává přímou reakcí ricinového oleje s kyselinou sírovou. Tablety navíc obsahují bělící kyslík (peruhličitan sodný). Během pracího cyklu perkarbonát sodný uvolňuje kromě vody a uhličitanu sodného také kyslík. Takto uvolněný kyslík slouží k odstranění zbytků čaje a kávy ze sklenic a šálků. Peruhličitan sodný je molekulární komplex získaný adsorpcí peroxidu vodíku na uhličitan sodný. Citrát získaný kvašením vedlejších produktů obsahujících cukr, jako je melasa, se přidává do kapaliny do myčky nádobí, aby ve vodě na nádobí vázal vápno a chránil stroj před usazeninami. Vzhledem k tomu, že navzdory zabudovaným iontoměničům (zařízení na změkčování vody) mnoho myček stále přivádí příliš mnoho vápenaté vody, je citrát zesílen vazebnými vlastnostmi glukonátu sodného, karboxymethyl inulinu a diacetátu glutamátu tetrasodného. Glukonát sodný je sodná sůl glukonových kyselin přirozeně se vyskytující v medu a ovoci. Karboxymethyl inulin se vyrábí karboxymethylací škrobového inulinu extrahovaného z kořenů čekanky. Glutamát tetrasodný diacetát obsahuje 86% obnovitelných přírodních produktů obsahujících škrob a cukr.

 

Biologická rozložitelnost:

Silikáty a uhličitan sodný jsou minerální látky, které v přírodě nepotřebují další rozklad. Citrát, látka přítomná v rostlinách, zvířatech a lidech, je díky přirozeně přítomným mikroorganismům od přírody během 2 až 3 dnů zcela degradována. Peroxouhličitan sodný se během procesu praní a bělení rozpadá na minerální sodu, vodu a kyslík, čímž zanechává myčku ve stavu, který nevyžaduje další degradaci; tj. bělení a degradace jsou jeden a tentýž proces. Při výrobním procesu cukrových povrchově aktivních látek a sulfátovaného ricinového oleje se složky extrahují ze surovin rostlinného škrobu, cukru a tuku, ale zůstávají ve své přirozené struktuře neporušené. Díky tomu je pro mikroorganismy poměrně snadné 100% velmi rychle degradovat tyto povrchově aktivní látky. Citrát, karboxymethylinulin, diacetát glutamátu sodného, glukonát sodný, cukrové povrchově aktivní látky a sulfátovaný ricinový olej jsou klasifikovány jako snadno biologicky rozložitelné podle OECD.

Vhodné pro septiky a filtrační systémy.

 

Technická data:

1 tableta je asi 20 g (0,7 oz)

Hodnota pH: 20 ° C, 5 g/litr H20

68 ° F, 0,18 oz / 34 fl oz US H2O

Cca. 10,5–11

 Uchovávejte dobře uzavřené a na suchém místě.

 

Prohlášení o výrobku:

Citrát 15–30%

Peroxouhličitan sodný 5–15%

Glutamát tetrasodný diacetát 5–15%

Karboxymethyl inulin 5–15%

Silikáty 5–15%

Hydrogenuhličitan sodný 5-15%

Síranový ricinový olej 1–5%

Cukrová povrchově aktivní látka 1–5%

Glukonát sodný 1–5%

Řepkový olej, certifikovaný organicky pěstovaný <1%

Balzamikové přísady, certifikované ekologicky pěstované/
sběr z volně rostoucích rostlin <1%

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Sodium citrate, sodium carbonate, sodium percarbonate, tetra sodium glutamate diacetate, carboxymethyl inulin, sodium metasilicate, sodium bicarbonate, sodium silicate, sulphated castor oil, alkylpolyglucoside C8–C16 (coco glucoside), sodium gluconate, potassium soap*

*Produkt ekologického zemědělství

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranu očí. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou -li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí v myčce
Hmotnost: 16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz