Změkčovač vody 5 kg | Sonett

Značka: Sonett
622 Kč / ks 514 Kč bez DPH
Momentálně vyprodána
Můžeme doručit do:
1.8.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ekologický změkčovač vody, který účinně zvyšuje prací účinek pracího prášku či pracího gelu. Váže vodní kámen rozpuštěný ve vodě, aby prací prostředek mohl rozvinout svoji plnou prací sílu. Zaručuje optimální využití množství použitého pracího prostředku

Detailní informace

Detailní popis produktu

K tomu přispívá zejména Zeolit ​​A, což je minerál nerozpustný ve vodě, podobný písku, který se bez další degradace ukládá jako pevná látka v čističkovém kalu. Soda, rovněž minerální povahy, již nemusí být dále odbourávána..

  • Bez fosfátů a petrochemie
  • 100% biologicky rozložitelný

 

Specifikace produktu:

Samostatné dávkování změkčovače přizpůsobené místní tvrdosti vody zaručuje optimální využití množství použitého pracího prostředku.

Stejně jako u detergentů se omezujeme pouze na nezbytné a přijatelné přísady pro změkčovače vody a vyhýbáme se plnidlům, fosfátům a dalším změkčovadlům z ropných produktů, jako jsou fosfonáty, NTA (nitrilotriacetát) a EDTA (kyselina ethylendiamintetraoctová).

 

Použití:

V kombinaci s práškovým koncentrátem pracího prostředku:
od tvrdosti vody 8,4 ° dH / 15 ° fH

V kombinaci s tekutým čisticím prostředkem levandule nebo Sensitive:
od tvrdosti vody 14 ° dH / 25 ° fH

V kombinaci s komerčními čisticími prostředky:
od tvrdosti vody 14 ° dH / 25 ° fH

 

Tabulka dávkování:

Sonett_dávkování

 

Původ a vlastnosti složek:

Zeolit ​​A (křemičitan sodno -hlinitý), hlavní složka změkčovače, je vyroben ze snadno přístupných surovin vodního skla a hlinitanu sodného. Tento křemičitan využívá princip iontoměniče k zachycení iontů vápníku a hořčíku, které způsobují tvrdost vody, a připravuje tak měkkou vodu na praní mýdlovým pracím prostředkem. Soda, vyrobená z vápna a stolní soli, vytváří s vápnem ve vodě chemickou sloučeninu, a tím odstraňuje z prací vody některé složky tvrdosti vody. Citrát, sůl kyseliny citronové, která se získává kvašením vedlejších sladkých produktů, jako je melasa, na sebe váže vápno, zejména při nízkých teplotách.

 

Biodegradace:

Zeolit ​​A je minerál nerozpustný ve vodě, podobný písku, který se bez další degradace ukládá jako pevná látka v čistírenském kalu. Soda, rovněž minerální povahy, již nemusí být dále členěna. Kyselina citronová se jako organická látka během 2–3 dnů zcela rozloží na oxid uhličitý a vodu.

 

Prohlášení o výrobku

Zeolit> 30%

Soda 15-30%

Citrát 5-15%

 

Technická data

Sypná hustota: (20 ° C) přibližně 0,6–0,7 g / cm³
Hodnota pH: (20 ° C, 5 g / l H₂O) přibližně 10–11

Pokud je to možné, uchovávejte mezi 10 a 25 ° C.

 

Varování:

Způsobuje vážné podráždění očí. Pokud je nutná lékařská pomoc, připravte si nádobu nebo štítek. Držte mimo dosah dětí. Používejte ochranu očí. Při kontaktu s očima: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, odstraňte všechny stávající kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Zlikvidujte obsah / obal v souladu s místními / národními předpisy.

 

Certifikace:

NCP (Nature Care Product)

CSE (Certified Sustainable Economics)

Vegan Society

 

Složení (INCI):

Zeolite, Sodium Carbonate, Sodium Citrate

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické změkčovače zody
Hmotnost: 5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz